Coordonator de proiect - limba germana (BV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza proiecte de implementare a reperelor in productie;
- urmareste intreaga derulare a proiectului, asigurand suport si raportand statusul proiectului, atunci cand este necesar.

CERINTE

- absolvent studii superioare, profil tehnic;
- experienta de minim un an in industria de automotive pe o pozitie de responsabil de proiect;
- limba germana - nivel bun (scris si vorbit)
- constituie avantaj absolvirea unor cursuri de Manager de Proiect.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Coordonator de proiect pentru industria de automotive, vorbitor de limba germana.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov