COORDONATOR ACHIZITII

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

COORDONARE IMPORTURI/ACHIZITII
- Contactarea furnizorilor competitivi din Europa
- Urmarirea transporturilor
- Verificarea respectarii termenelor de livrare
- Centralizarea comenzilor catre furnizori

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in domeniul achizitiilor
- Limbi straine: limba engleza avansat, limba germana ¿ constituie un avantaj
- Utilizare PC: MS Office ¿ Word, Excel, NAVIGARE INTERNET
- Carnet conducere: categoria B

Cerinte specifice:
- Responsabilitate, sociabilitate, orientare pe sarcina, persuasiune, foarte bune abilitati de organizare si comunicare
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente in strainatate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Telefon mobil;
- Autoturism de serviciu;
- Training-uri specifice.

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Sediul central este la Sibiu, iar filialele sunt localizate in Brasov si Prahova.