Contabil sef

Star Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementarea si coordonarea sistemului financiar-contabil
- realizarea operatiunilor contabile inclusiv depunerea de bilanturi/inchideri de luna
- preda declaratii fiscale si contabile catre institutiile acreditate ale statului
- raspunde de corectitudinea inregistrarilor contabile
- coordoneaza activitatea economistilor din subordine
- realizeaza propuneri bugetare
- raporteaza catre compania mama diverse situatii financiare
- participa la implementarea sistemului ERP

CERINTE

- studii universitare
- experienta 5 ani in domeniu, 2 ani in fucntie de Contabil Sef
- cursuri de specializare contabilitate – finante si contabilitate internationala
- engleza fluent
- abilitati de coordonare, comunicare si interrelationare
- personalitate puternica

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.

Star Management este firma de recrutare si selectie de personal.