Contabil - salarizare

Maof Group RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea formelor de angajare si verificarea documentelor din dosarul fiecarui angajat;
- Intocmirea formelor de suspendare/desfacere a contractelor de munca;
- Inregistrarea contractelor individuale de munca, a deciziilor de incetare a activitatii sau orice alte modificari survenite in contractele de munca ale angajatilor;
- Evidenta si arhivarea dosarelor de personal;
- Intocmirea dosarelor de pensionare conform legislatiei in vigoare;
- Eliberarea de adeverinte la solicitarea angajatilor;
- Mentinerea relatiilor cu institutiile de stat ( ITM, OPSNAJ etc);
- Contabilitate primara.

CERINTE

- Minim 2 ani experienta relevanta pe un post similar;
- Atestat inspector resurse umane - obligatoriu;
- Cunostinte foarte bune privind legislatia muncii;
- Cunostinte foarte bune desalarizare;
- Limba engleza - minim nivel mediu.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.