CONTABIL PRODUCTIE BRASOV, determinat 1 an

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Introducere facturi de cheltuieli, materiale specifice productiei;
2. Inventariere lunara a materiilor prime;
3. Incadrarea in termenele limita impuse de inchiderile lunare;
4. Participare efectiva la lucrarile de inchidere a productiei;
5. Diverse rapoarte cerute de sefii ierarhici.

CERINTE

1. Studii superioare economice
2. Experienta de minim 2 ani in contabilitate, de preferat contabilitate de productie
3. Cunostinte bune MS Office; avantaj cunostinte Navision/SAP
4. Cunostinte limba engleza nivel mediu
5. Abilitati de comunicare, organizare, planificare
6. Atitudine pozitiva, proactiva

BENEFICII OFERITE

·Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
·Salariu motivant, pe masura realizarilor

Asteptam CV-ul celor interesati pe adresa de e-mail: cristina.cioara@intersnack.ro.Vom contacta numai candidatii care corespund cerintelor din anunt.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala pe pozitia de cod
Asteptam CV-urile dvs.