Contabil - contabilitate primara

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste si verifica documentele primare;
- mentine legatura cu contabilul;

CERINTE

- experienta minim 6 luni pe un post similar;
- minim studii medii;
- cunostinte avansate operare PC - Pachetul Office;
- experienta in lucrul cu softuri contabile;
- capacitate de analiza si sinteza, buna organizare.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru tanar si dinamic;

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizationala
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.
-Clientul nostru este o firma din domeniul comercial.