Contabil

Rodipet SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza punctajul lunar al operatiilor de deconturi si evidentierea corecta a acestora;
- Înregistrarea lunara a situatiei centralizate a încasarilor si platilor;
- Inregistreaza si verifica toate operatiile din registrul de casa în lei;
- Inregistreaza si verifica toate ordinele de casa si banca în valuta;
- Realizeaza statele de salarii;
- Tine evidenta debitorilor si creditorilor;
- Verifica NIR cu Aviz si Factura;
- Înregistrarea lunară a situaţiei centralizate a încasărilor şi plăţilor.
- Ţine evidenţa debitorilor şi creditorilor.

CERINTE

- studii de specialitate finalizate(medii sau superioare);
- experienta minim 1 an;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte elementare limba engleza;
- cunostinte legislatie fiscala.

Suntem cea mai mare companie de distributie de presa si produse complementare din
România, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaza zilnic Bucurestiul
si toate judelele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezentati de oameni
care gasesc solutii excelente si unice.