CONTABIL

SC FARMEXPERT DCI BV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza contracte
Inregistrarea operatiunilor contabile
Verificare solduri client
Inregistrare facturi servicii
Mentinerea relatiei cu clientii

CERINTE

Studii:economice/contabilitate
Vechime: minim 2-3 ani in domeniu
Cunostinte solide de contabilitate, de legislatie financiar contabila, proceduri de gestiune, utilizare programe de contabilitate, cunostinte operare PC (foarte bine)
Domiciliul stabil in Brasov

BENEFICII OFERITE

salariu, desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar si dinamic, bonusuri in functie de performante.

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse parafarmaceutice, FARMEXPERT DCI este o companie cu capital romanesc integral privat, infiintata in anul 1996, la Bucuresti. Echipa FARMEXPERT cuprinde 400 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.