Consultanti Financiari

nm credit solutions srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brokerul de credite bancare reprezintă, pe scurt, expertul financiar care îți va oferi în mod gratuit, cele mai bune soluții de finanțare, personalizate, concepute astfel încât să îți satisfacă nevoile financiare, dar care să nu depășească statutul tău economic.
Inseamna o oportunitate de a va lansa intr-o cariera in domeniul financiar facand parte dintr-un Grup cu un renume solid si cu o expertiza indelungata si dovedita in piata serviciilor de credite ( de consum, pentru nevoi personale, carduri de credit si alte produse inovative)

CERINTE

- Experienta in sectorul financiar/bancar/asigurari reprezinta un avantaj;
- Sa aiba experienta in vanzari directe;
- Sa detina bune abilitati de comunicare, organizare, analiza si sinteza;
- Sa stie sa valorifice oportunitatile de vanzare;
- Sa fie o persoana flexibila, serioasa, motivata de rezultate.
- Sa stie sa imbine lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale.
-Entuziasm;
- Usurinta in exprimare;
-Personalitate puternica,Seriozitate;
- Dorinta de cunoastere si educatie;
- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- Orientat spre construirea unei cariere;
- Muncitor, rezistent la stress;
- Focalizat pe atingerea obiectivelor;
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii;
- Perseverent;
- Ambitios.

BENEFICII OFERITE

pachet de comisionare atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

firma de brokeraj bancar si non bancar