Consultant vanzari Skoda

DELCAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si contacteaza potentiali clienti noi;
- Ofera in permanenta consultanta pentru clienti potentiali si clienti existenti in ceea ce priveste achizitionarea produselor companiei, propunandu-le acestora cele mai bune solutii;
-Intocmeste rapoarte de activitate
- Reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare in bune conditii in relatia cu clientul.

CERINTE

- Experienta in domeniul auto cel putin 3 ani
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Capacitate de lucru in echipa si de asumare a responsabilitatilor
- Rezistenta la efort sustinut
- Experienta în conducerea autovehiculului

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial corelat cu performanta;
- Mediu de activitate dinamic;
- Echipa de lucru tanara, competitiva;
- Training de specialitate;

Dealer Skoda in Brasov si Sfantu Gheorghe (vanzari Skoda, piese si accesorii originale, service autorizat Skoda). Pentru locatia din Brasov, inclusiv Weltauto - autovehicule de ocazie, service autorizat si pentru marcile VW autoturisme si VW autovehicule comerciale.