Consultant Vanzari (Reprezentanta Arena din Brasov)

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intampina clientii in mod amabil si profesionist;
Promoveaza si vinde corespunzator produsele, oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare despre produs;
Efectueaza toate sarcinile pe casa de marcat;
Scaneaza si incaseaza contravaloarea produselor;
Intocmeste documentele contabile procum Registru de casa, NIR etc.;
Organizeaza produsele pe raft;
Mentine un mediu de lucru curat.

CERINTE

Studii medii finalizate;
Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
Persoana deschisa, creativa, spontana, orientata catre clienti si dorintele lor;
Atitudine proactive si flexibilitate;
Bune abilitati de comunicare si relationare, spirit organizatoric si de lucru;
Capacitate de a face fata momentelor tensionate cu clientii si perioadelor aglomerate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Sporuri de weekend, comision din vanzari
Program:
Intervalul orar al Paradisului Acvatic
Saptamana I se lucreaza 2 zile, Saptamana a II-a se lucreaza 5 zile.

Reprezentanta Arena din Brasov s-a deschis in anul 2007 in incinta complexului Paradisul Acvatic, si este un magazin ce comercializeaza produse dedicate sporturilor acvatice. Brandul Arena este prezent in peste 80 de tari, este liderul mondial pe piata articolelor sportive acvatice. Arena a comercializat si dezvoltat produse pentru inotatori si iubitori de sporturi acvatice si este recunoscuta ca una dintre marcile premium pentru cel mai performat echipament de inot si imbracaminte.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.