Consultant Vanzari Directe Produse Financiare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Abordarea proactiva, directa, a potentialilor clienti;

•Consiliere si sprijin acordate clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei: credite de consum si carduri de credit;

•Prezentarea produsului de credit in detaliu – conditii, criterii de eligibilitate, setul de documente necesare in vederea obtinerii creditului si modul de completare;

•Implicarea directa in campaniile de marketing desfasurate: flyere, prezentari, birouri de informatii.

CERINTE

Foarte bune abilitati de vanzare;

•Persoana comunicativa si dinamica;

•Avantaj pentru persoanele care au un portofoliu de potentiali clienti din urmatoarele domenii: vanzari directe credite, asigurari .

•Experienta in vanzari este un avantaj important dar poate fi compensata prin calitati de comunicare, persuasiune sau atitudine pozitiva;

•Disponibilitate pentru munca de teren: intalnirile cu clientii se desfasoara la birou, dar identificarea lor si actiunile de marketing se desfasoara in afara biroului

BENEFICII OFERITE

•comisioane din vanzari

•oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cea mai mare forta de vanzare directa de produse de creditare din Brasov.

Sistem de colaborare PFA .

Daca esti interesat de un job in vanzari directe bine platit ,trimite un CV pe adresa.vanzaridirecte.brasov@gmail.com,si te vom contacta in cel mai scurt timp .