Consultant Vanzari Directe Produse Financiare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Abordarea proactiva, directa, a potentialilor clienti;

•Consiliere si sprijin acordate clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al companiei: credite de consum si carduri de credit;

•Prezentarea produsului de credit in detaliu – conditii, criterii de eligibilitate, setul de documente necesare in vederea obtinerii creditului si modul de completare;

•Implicarea directa in campaniile de marketing desfasurate: flyere, prezentari, birouri de informatii.

CERINTE

Foarte bune abilitati de vanzare;

•Persoana comunicativa si dinamica;

•Avantaj pentru persoanele care au un portofoliu de potentiali clienti din urmatoarele domenii: vanzari directe credite, asigurari .

•Experienta in vanzari este un avantaj important dar poate fi compensata prin calitati de comunicare, persuasiune sau atitudine pozitiva;

•Disponibilitate pentru munca de teren: intalnirile cu clientii se desfasoara la birou, dar identificarea lor si actiunile de marketing se desfasoara in afara biroului

BENEFICII OFERITE

•comisioane din vanzari

•comision logistic

•posibilitati reale de promovare

•oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cea mai mare forta de vanzare directa de produse de creditare din Brasov.

Sistem de colaborare PFA .

Daca esti interesat de un job in vanzari directe bine platit ,trimite un CV pe adresa.vanzaridirecte.brasov@gmail.com,si te vom contacta in cel mai scurt timp .