Consultant vanzari

LANDY TAILOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti si marirea portofoliului de clienti.
- Promoveaza si mentine imaginea companiei;
- Promoveaza produsele si serviciile companiei;
- Atragerea de clienti noi – identificarea de clienti potentiali, demararea si dezvoltarea relatiei cu aceastia;
- Efectuarea de vizite la clienti;
- Consilierea clientilor in ceea ce priveste produsele solicitate.

CERINTE

Experienta conducere auto B, domiciliul in Brasov, cunostinte limba maghiara
Tinuta office, persoane dornice sa realizeze o cariera in domeniul vanzarilor.
- Bun negociator, spirit diplomatic;
- Abilitate in stabilirea prioritatilor;
- Abilitati de negociere si relationare;
- Abilitati de comunicare, organizare, planificare si convingere;
- Persoana sociabila, dinamica, cu o gandire constructiva orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Se asigura masina de servici, laptop si tot ce este nevoie pentru a se desfasura activitatea in conditii optime.

DESCRIEREA FIRMEI

www.uniforme-hill.ro