Consultant Vanzari

Interaction Communications SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul tau va consta in:
- Studierea nevoilor clientilor in materie de servicii financiar-bancare
- Promovarea ofertelor de carduri de credit si credite de nevoi personale din portofoliul Citibank
- Realizarea vanzarii efective de produse si servicii Citibank
- Atingerea obiectivelor de vanzari prin gasirea de noi potentiali clienti
- Mentinerea bazei de date cu potentiali clienti
- Planificarea activitatii de vanzare
- Sustinerea campanilor de marketing
- Oferirea de suport clientilor pe toata perioada derularii creditului

CERINTE

Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
Orientare catre client
Organizare si coordonare
Proactivitate si perseverenta
Operare PC (MS-Office)

Constituie un avantaj:
- Studii superioare de specialitate
- Experienta in domeniul financiar-bancar sau asigurari
- Experienta in vanzari (minim un an)
- Spirit de echipa si determinare

BENEFICII OFERITE

Training-uri de specialitate
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de success
Contract individual de munca
Pachet salarial motivant: salariu fix + bonus lunar motivant
Telefon de serviciu
Posibitatea de a obtine masina de serviciu, in baza unor criterii de performanta.

Interaction Communications, partener autorizat Citibank, este broker specializat in vanzarea de servicii bancare la nivel national, intocmind dosare pentru toate tipurile de servicii bancare pentru persoane fizice.
Suntem pe piata financiara inca din 2006. Avem puncte de lucru in cele mai importante orase din tara: Cluj, Brasov, Bucuresti, Sibiu, Timisoara, Tg Mures si suntem in continua dezvoltare.