CONSULTANT VANZARI

OMEGA TELECOMUNICATII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea si vizitarea clientilor pt. prezentarea produselor si serviciilor societatii
-creeaza si dezvolta relatii cu clientii
-identifica noi clienti potentiali pe piata -baze de date de clienti actuali si potentiali
-isi planifica activitatea de vanzare
-participa la sedintele de vanzare saptamanale
-face rapoarte de activitate-sptamanal
-aduna informatii despre potentialii clienti si clientii actuali
-aduna informatii despre concurenta si clientii lor

CERINTE

-excelente aptitudini de comunicare
-fire optimista
-dorinta de afirmare
-studii superioare
-dorinta de a lucra intr-o firma Internationala de telecomunicatii
-cunostinte IT si de telecomunicatii
-autoturism proprietate-cpnstituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-deducerea cheltuielilor de serviciu
-salariul in functie de realizarile lunare
-telefon mobil
-program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management, etc.
-venituri lunare nelimitate in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

TELECOMUNICATII