Consultant vânzări (f/m) pentru magazinele din Brașov (Unirea și Coresi)

Benvenuti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanță și vânzare către clienți, amenajare vitrine și magazin, preluare și verificare cantitativă și calitativă a produselor, menținerea magazinului curat și ordonat, dezvoltarea abilităților în domeniul fashion.
Oferim salariu lunar atractiv + bonus în funcție de vânzări, contract pe termen lung, mediu de lucru modern, o echipă tânără și optimistă, training-uri, diverse beneficii.

CERINTE

Vino în echipa benvenutienilor dacă:
- ești o persoană dinamică, comunicativă, energică,
- ai spirit de echipă,
- vrei să înveți secretele pantofilor și să evoluezi profesional,
- ești pasionat de fashion,
- vrei un job relaxant, cu o atmosferă modernă, plină de culoare și bună dispoziție.