Consultant servicii imobiliare

ASCENDENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

administreaza portofoliul personal de clienti
prelucreaza informatiile
cunoaste in detaliu produsele din portofoliu
stabileste si mentine relatia cu clientul
etc

CERINTE

experienta in domeniu imobiliar

BENEFICII OFERITE

salarizare parteneriala

ASCENDENT IMOBILIARE Brasov este o companie licentiata in consultanta imobiliara.

Compania imobiliara ASCENDENT a cunoscut o ascendenta contiua in dezvoltarea ei ,astfel incat, astazi, dupa peste 17 ani de activitate continua in domeniul imobiliar ,prezinta si abordeaza ofertele in mod unic in Brasov .
Activitatea Companiei ASCENDENT a fost recunoscuta atat pe plan local : prin Premiile acordate de Camera De Comert Si Industrie Brasov , cat si si pe plan national fiind inscrisa in " Top 100 Romania " in cele mai bune firme de domeniu din Romania .
Secretul nostru : Compania ASCENDENT s- a bucurat si se bucura mereu de colaboratori deosebiti si nu trece o zi fara sa invatam ceva nou .