Consultant Resurse Umane (REF:CEJBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea bazei de date cu aplicanti si clienti beneficiari;
- Servicii de selectie, matching, interviuri si plasare pentru aplicanti;
- Dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti si achizitionare de noi clienti;
- Asigurarea asistentei permanente pentru clientii beneficiari inainte si dupa plasare.

CERINTE

- Studii superioare, specializari si experienta de min 2 ani in domeniul resurselor umane;
- Persoana dinamica, cu spirit de initiativa;
- Abilitati de comunicare scrisa si orala in limbile romana si engleza; cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj;
- Cunostinte foarte bune de folosire a programelor MS Office (Word, Excel, Power Point, Acces), utilizare Internet si E-mail;
- Disponibilitatate de deplasare;
- Capacitate de lucru in echipa si disponibilitate pentru un program flexibil de lucru.

BENEFICII OFERITE

- Mediu placut si atmosfera deschisa de lucru;
- Bonuri de masa;
- Stabilitate si posibilitati de promovare, cursuri de perfectionare.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru biroul din Brasov: