CONSULTANT RESURSE UMANE

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Derularea proceselor de recrutare si de selectie a candidatilor;

- Selecteaza si propune clientului candidaturile conform necesitatii acestuia;

- Validarea candidatilor in procesul de selectie si orientarea acestora catre clientii firmei;

- Urmarirea permamenta a pietei locurilor de munca;

- Actualizarea continua a bazei de date;

- Identificarea surselor de atragere a noi candidaturi;

- Implicarea in mai multe proiecte de recrutare simultan, cu un grad de complexitate diferit;

- Monitorizarea aplicatiilor primite si introducerea in baza de date a CV-urilor;

- Se informeaza constant despre nivelul de satisfactie al clientului si al colaboratorilor in timpul si la sfarsitul misiunii;

- Furnizarea rapoartelor lunare de recrutare;

CERINTE

- Absolvent studii superioare;

- Experienta minim 3 ani in domeniul recrutarii si selectiei pentru pozitii administrative ;

- Experienta minim 1 an in domeniul vanzarilor sau in intretinerea relatiilor cu clientii;

- Limba engleza fluent

- Cunostinte limba franceza/germana ¿ constituie avantaj;

- Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel, Power Point, Internet);

- Cursuri sau calificari suplimentare in domeniul resurselor umane sunt de preferat;

- Persoana dinamica, activa, cu bune abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea unei cariere intr-o companie multinationala de renume;

- Pachet salarial atractiv.

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Bdul Grivitei, Nr.42, Brasov
Fax: 0268.428.850 / E-mail: brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.