Consultant relatii clienti - limba MAGHIARA - Brasov

Competence Call Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunosti limba MAGHIARA la un nivel mediu sau avansat si ai de asemenea cunostinte de limba Engleza?
Consideri ca ai abilitati excelente de comunicare, de operare PC, viteza de tehnoredactare si iti place sa lucrezi in echipa?
Esti orientat catre client si poti gasi rapid solutii?
Prietenii tai te-ar descrie ca fiind de incredere, serios, dedicat si onest?

Daca raspunsul este "DA", atunci tu esti persoana pe care o cautam!

Descrierea jobului:
Poziția implică preluarea apelurilor în limba maghiară și informarea clienților în funcție de datele din sistem.

Deoarece ne dorim ca angajatii companiei noastre sa ramana mereu motivati, oferim un pachet salarial competitiv format din: Salariu fix + bonus de performanta + bonuri de masa

CERINTE

Ce ne poti oferi tu:

- Cunostiinte avansate de limba maghiara
- O buna cunoastere a pachetului MS Office
- Experienta in gestionarea relatiilor cu clienti de top
- Bune abilitati de comunicare
- Atitudine proactiva
- Abilitati de lucru in echipa
- Flexibilitate, rezistenta si dedicare
- Automotivare si bune abilitati de organizare

BENEFICII OFERITE

Ce iti vom oferi noi:

- Bonus de bun venit raportat la experienta dumneavostra profesionala daca va alaturati echipei noastre in perioada august- octombrie
- Salariu atractiv + bonusuri
- Training si feedback, ocuparea de noi pozitii in cadrul companiei
- Program flexibil in cadrul unor birouri moderne de lucru
- Posibilitatea de a lucra cu parteneri de top
- Lucrul intr-o echipa de tanara si dinamica
- Oportunitatea de a avansa in cariera pe baza perfomantelor individuale
- Asigurare medicala

Aplica acum si alatura-te echipei noastre!

Despre noi: Inca de la infiintarea companiei in 1998, misiunea si pasiunea noastra a fost sa oferim servicii excelente si sa facem clientii fericiti. Daca esti in cautarea unui loc de munca, unde ti-ar placea sa lucrezi, unde colegii iti vor deveni prieteni si unde oportunitatea de avansare in cadrul intregii companii nu sunt doar promisiuni, atunci iti uram bine ai venit in echipa CCC.

Esti in cautarea unui job interesant, plin de provocari si care iti poate aduce multe
beneficii?
Vorbesti limba Germana fluent?

La CCC cautam persoane motivate care sa ne
impresioneze cu experienta si pasiune: acesta este jobul pentru tine!

Responsabilitati:
Pozitiile disponibile presupun preluarea de apeluri in limba Germana din partea clientilor existenti,oferindu-le asistenta necesara si raspunsurile de care au nevoie, in functie de datele din sistem

Candidatul ideal se remarca prin:
•Nivel foarte bun de limba Germana
•Abilitati excelente de comunicare
•Competente informatice
•Orientare catre client
•Team player
•Flexibilitate, incredere, dedicare, onestitate
•Limba engleza este un plus
•Afinitate catre calatorii/ turism
•Proactivitate

Vei beneficia de:
•O activitate placuta in cadrul departamentului de relatii clienti pentru Airberlin
•Posibilitatea de a incepe si dezvolta o cariera de succes
in comunicare
•Training, coaching si feedback permanent
•Program flexibil
•Un job intr-un mediu de lucru international, placut si elegant (open-space office)
•O echipa tanara, dedicata si dinamica
•Perioada de training platita
•Contract pe perioada nedeterminata
•Bonusuri si beneficiiatractive

Daca esti convins ca ti se potriveste aceasta oportunitate, asteptam aplicatia ta!