CONSULTANT RECRUTARE IN SECTORUL INDUSTRIAL

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresti sa lucrezi intr-o companie in plina dezvoltare?

Esti dinamic, ambitios si doresti sa-ti faci o cariera puternica in domeniul resurselor umane ?

Iti place sa comunici si esti o persoana ¿ client oriented ¿ ?

Ce asteptam de la tine :

- Sa te implici activ in derularea proiectelor de recrutare;
- Sa programezi interviurile / sa anunti candidatii respinsi;
- Sa actualizezi permanent baza de date a clientilor / candidatilor;
- Sa oferi suportul in gestionarea contractelor de munca (intocmire contracte, eliberare adeverinte, intocmire decizii, evidenta concedii, carduri bancare etc);
- Sa intocmesti rapoartele saptamanale privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Sa fii absolvent/a de studii superioare;

- Sa ai experienta minim 1 an intr-o functie similara (de preferat experienta intr-o companie din domeniul industrial);

- Sa ai cunostinte bune de legislatia muncii;

- Sa ai disponibilitate pentru lucru cu dead-line-uri stricte;

- Sa ai abilitati de comunicare si de relationare, orientare catre client;

- Sa fii o persoana organizata, ordonata, cu atentie la detalii, cu orientare catre rezultate, avand un bun management al timpului;

- Sa cunosti o limba straina de circulatie internationala (engleza ¿ avansat);

- Sa ai cunostinte avansate de utilizarePC (Excel, Word, Internet)

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea unei cariere intr-o companie multinationala de renume;

- Pachet salarial atractiv

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Bdul Grivitei, Nr.42, Brasov
Fax: 0268.428.850 / E-mail: brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.