Consultant Imobiliar

SC REGENCY AVANTAJ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam candidatul ideal care sa aiba o personalitate energica, optimista, amabila si orientata spre eficienta.
Ce trebuie el sa faca este sa consilieze si indrume clientii in gasirea locuintei potrivite fiecaruia in parte si sa incheie cu acestia un viitor contract.

CERINTE

Nu e obligatoriu sa ai experienta in acest domeniu, mai important e ca atunci cand ti-ai propus un lucru sa fi determinat sa il duci pana la capat.
Prin ce mijloace, in cat timp si cu ce strategii, le stabilim impreuna.

BENEFICII OFERITE

Castigul va fi pe baza de comision. Procentul creste in functie de performante.

REGENCY este compania imobiliara care intr-o situatie de impas preia nevoia si problema ta imobiliara si genereaza solutii.

Inainte de toate, in spatele Companiei Regency stau o serie de elemente cheie pentru orice tranzactie imobiliara: planificare strategica, experienta, intelegerea pietei, analiza adanc ancorata in realitate, pasiune si determinare.

"Regent" - persoana care guverneaza intr-o situatie de impas.