Consultant Imobiliar

SC Ascendent SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Include analiza pietii imobiliare:
- Evaluarea imobilelor
- Stabilirea prioritatilor in ceea ce priveste piata de investitii imobiliare
- Analiza posibilitatilor si modalitatilor de plata a unui imobil
- Analiza cerintelor clientului
- Deplasari pe teren cu clientii
- Administrare imobile
- Coordonarea informatiei pe portofoliu primit
- Evaluare si valorificare cerere/oferta pe imobile

CERINTE

- Este foarte important sa aiba domiciliul stabil in Brasov
- Preferabil peste 26 ani
- Experienta in campul muncii de minim 2 ani
- Studii superioare finalizate sau cel putin diploma de bacalaureat.
- Abiliatati de comunicare peste medie.
- Spirit analitic
- Persoana extraverta
- Ambitie, entuziasm.
- Cultura generala buna.

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu
- Telefon de serviciu
- Asistenta permanenta de specialitate
- Scolarizare gratuita si cursuri de autocunoastere si dezvoltare personala

Fondata in 1998, Ascendent Grup s-a dezvoltat an de an, reprezentand azi o companie prospera recunoscuta azi pe plan local si national. Ascendent Grup este un grup de firme cu activitati separate si diverse: Imobiliare, Resurse Umane, Mobilier si Constructii.
Ascendent Imobiliare a debutat in domeniul tranzactiilor imobiliare brasovene acum 14 ani, obtinand mereu primele locuri in topul judetean la Firmelor la sectiunea \"IMOBILIARE SI MICROINTREPRINDERI\"