Consultant Financiar -Vanzari Directe Produse Financiare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam si selectionam pentru forta de vanzari a unei renumite companii bancare, consultanti financiari, in regim de PFA sau SRL

RESPONSABILITATI :
*Jobul tau consta in munca de teren 70 % si presupune :
* Promovarea ofertelor de credite de nevoi personale si carduri de credit din portofoliul bancii;
* Asistarea clientilor in completarea documentatiei necesara accesarii produselor financiar-bancare;
Oferirea de consultanta in alegerea celui mai bun produs financiar
*Verificarea documentatiei de creditare si mentinerea legaturii cu clientul pe parcursul derularii creditului.

CERINTE

PROFIL CAUTAT :
Daca esti o persoana:
- Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie.
- Spirit de echipa.
- Initiativa si putere de convingere.
- Abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare, orientare catre client.
- Spirit proactiv si analitic, persoana organizata.
- Perseverenta in atingerea si depasirea obiectivelor lunare.
-Esti dispus sa te autorizezi PFA sau SRL

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- Realizarea unei cariere in domeniul financiar-bancar.
- Training.
- Posibilitati rapide de dezvoltare profesionala.

- Activitate intr-o echipa dinamica si tanara.