Consultant financiar-consilier credite

Banca cu renume international

Job expirat

RESPONSABILITATI

consiliere clienti noi si servisare clienti vechi;
recrutare de nou personal pentru extinderea echipei;
conducerea activitatilor de marcheting ,vanzare si relatii clienti;
coordonarea activitatilor in vederea indeplinirii obiectivelor;
dezvoltarea echipei de management prin identificarea persoanelor cu potential.

CERINTE

studii minime liceale,diploma de bacalaureat;
disponibilitate de a lucra cu echipa
abilitati de comunicare si analiza
adaptabilitate si receptivitate la nou

BENEFICII OFERITE

comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala,in functie de rezultate;
trainingur de initiere si specializare referitoare la produsul bancar si tehnicile de vanzare si negociere;
posilbilitati rapide de promovare;
munca intr-o echipa dinamica si flexibila.

Este vorba despre O INSTITUTIE DE CREDIT specializata in activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ.
Aceasta banca a intrat si pe piata din Romania datorita necesitatilor romanilor de a-si imbunatatii situatia locativa in conditii mai avantajoase nivelului lor de trai din prezent.