Consultant financiar

IacobHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prospectarea pietei pentru identificarea noilor clienti;
• Proceseaza cu maxima atentie si confidentialitate informatiile si documentele clientilor;
• Participa active la realizarea obiectivelor de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative, in conformitate cu politica de vanzari a companiei;
• Asigura service post vanzare de calitate clientilor si dezvolta o relatie pe termen lung intre acestia si companie;
• Se implica activ in cresterea performantelor de vanzare;
• Respectarea principiilor de munca in echipa.

CERINTE

• Studii superioare, in curs sau finalizate;
• Persoane proactive, motivate in a-si dezvolta cariera in domeniul asigurarilor;
• Excelente abilitati de comunicare in limba romana, vorbit si scris(comunicare profesionala, expresivitate lingvistica si corectitudine gramaticala);
• Persoane responsabile, serioase si punctuale, cu tinuta morala;
• Experienta in vanzarea de produse financiare reprezinta avantaj;
• Usurinta in relationarea interpersonala;
• Atitudine pozitiva;
• Orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

• Pachet compensatoriu atractiv;
• Comisioane din vanzare;

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare personal si plasare forta de munca