CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOBUL ESTE UNUL PART-TIME SI SE ADRESEAZA ATAT CELOR CE DORESC UN VENIT SUPLIMENTAR, CAT SI CELOR CE AU UN JOB SI VOR SA LUCREZE DE ACASA.

Responsabilitati:
-Identificare clienti;
-Contactare telefonica clienti;
-Deplasare la client( in cazuri speciale);
-Prezentare pachet produs;
-Verificare eligibilitate conform normelor legale;
-Intocmire dosar.

CERINTE

Conditie obligatorie:CONEXIUNE INTERNET SCANNER SI IMPRIMANTA.
-Aptitudini de comunicare foarte bune;
-Initiativa;
-Experienta in vanzari MIN. 3 ani-(experienta ca si consultant vanzari, DSA, credite, asigurari,vanzari imobiliare, sef C.A.R.,curieri, postasi,etc)
-Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare;
-Abilitati de negociere, motivare si coordonare;
-Orientare spre rezultate;
-Persoane ambitioase si dinamice.

BENEFICII OFERITE

-Program de lucru flexibil;
-Pachet de bonusuri motivant (lunar, trimestrial si anual);
-Sistem de comisionare performant pentru vanzari proprii;
-Program de training gratuit, extensiv, la nivel regional si national ;
-Posibilitati reale de promovare in cadrul Companiei, bazate strict pe rezultatele proprii.