Consultant Financiar

GENERALI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza si contacteaza potentiali clientii in vederea prezentarii serviciilor financiare ale companiei,
- prezinta solutii finaciare clientilor,
- intermedierea documentatiei necesare incheierii contractelor,
- dezvolta relatia cu clientii in vederea dezvoltarii bazei de potentiali clienti,
- intocmire rapoarte activitate.

CERINTE

- sa aiba obiective,
- sa-si doreasca o cariera,
- ambitios,
- abilitati de comunicare,
- dinamic si energic,
- serios, simt al responsabilitatii foarte dezvoltat,
- punctual, corect, cinstit...

BENEFICII OFERITE

- SUMA FIXA,
- venit foarte motivant,
- posibilitatea dezvoltarii personale,
- colaborarea cu o companie multinationala de renume,
- promovare in functie de realizari,
- diverse prime si premii, in functie de rezultatele obtinute.

De aproape doua secole, Generali este unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii financiare si de asigurari din lume, un brand care se traduce prin siguranta si incredere acordata milioanelor de clienti de pe 5 continente. Si in Romania Generali Asigurari isi consacra toate eforturile pentru a oferi cele mai bune solutii de asigurari de viata si generale atat pentru persoane fizice cat si pentru persoane juridice.