Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in semnarea unui contract de colaborare cu o firma de mare prestigiu international in domeniul asigurarilor.
OFERTA LOR CUPRINDE: ASIGURARI DE VIATA, DE SANATATE, DE LOCUINTA, MALPRAXIS, FONDURI DE INVESTITII, PENSII FACULTATIVE, CONTURI DE VIITOR PENTRU COPII, PT STUDIILE COPIILOR, CREDITE BANCARE CU DOBANDA MULT MAI AVANTAJOASA DECAT GASITI DIRECT LA BANCA.

Pentru mai multe informatii si descrierea completa a acestui job va rog sa ma contactati,
HORHOCEA ALEXANDRA
0753 513 088

CERINTE

Persoana dinamica, cu dorinta de a castiga mult intr-un timp foarte scurt si fara depune foarte mult efort, o persoana care sa creada in propriile puteri.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile acestui job:
- la fiecare contract semnat se va obtine un comision
- nu exista un target, persoana in cauza va semna cate contracte doreste si va fi platit pentru fiecare in parte
-comisioanele sunt foarte atractive