Consultant financiar

Banca cu renume international

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducarea activitatilor de marketing, vanzarea si relatii clienti
- coordonarea activitatii managerilor si a consultantilor financiari in vederea indeplinirii obiectivelor
- dezvoltarea echipei locale prin recrutarea si instruirea de noi consultanti financiari
- dezvoltarea echipei de management prin identificarea persoanelor cu potential si dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor acestora

CERINTE

- abilitati de vanzare,prezentare si negociere
- bune abilitati de comunicare si interactiune
- spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
- perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

- comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultat
- posibilitati rapide de promovare
- traininguri de produs si de aprofundare atehnicilor de vanzare si negociere
- munca intr-o echipa dinamica si flexibila

Este vorba despre o institutie de credit specializata in activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ