Consultant Financiar

Banca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acordarea de consultanta clientilor unei banci, intermedierea produsului bancii. Crearea si managementul unei echipe de consultanti pentru dezvoltarea afacerii. Sansa pentru orice persoana receptiva la colaborari, flexibila si deschisa la noi provocari in afara obligatiilor curente profesionale

CERINTE

min Bacalaureat, abilitati de comunicare, prezenta fizica agreabila, spontaneitate, entuziasm, siguranta si motivare de a dezvolta o cariera intr-o afacere proprie, noua in Romania si de a reusi financiar.

BENEFICII OFERITE

pregatire gratuita, sprijin pentru urcare in cariera neconditionat, venituri neplafonate. Pentru cei flexibili, activi care doresc cu adevarat o schimbare in viata lor, este momentul ideal pentru a incepe activitatea intr-un nou sistem din domeniul bancar si de a fi printre primii din Romania care vor fi instruiti si vor practica aceasta meserie alaturi de liderul in domeniu!.

DESCRIEREA FIRMEI

Banca cu capital strain