Consultant Financiar

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSILIER CREDITE pentru domeniul locativ / CONSULTANT FINANCIAR in domeniul pensiliilor private - pilonul II de pensii :
- Consilierea clientilor noi si servisarea clientilor vechi;
- Identificarea nevoilor clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate;
- Intocmirea documentatiei necesare.

CERINTE

- Studii superioare absolvite sau in curs;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Persoana energica, ambitioasa, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire profesionala si financiara;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit:
- Pachet consistent de beneficii!

Alte bonusuri:
- Bonusuri fixe;
- Laptop si modem Zapp;
- Sustinere leasing auto in valoare de 100 EUR;
- Banca organizeaza cursuri gratuite pentru formarea profesionala a celor admisi;
- Reale oportunitati de dezvoltare financiara si profesionala.

Pentru persoanele interesate:
TEL: 0741532451

DESCRIEREA FIRMEI

Societate Bancara