Consultant Financiar

Banca Internationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Conducerea activitatilor de marketing, vanzare si relatii clienti
•Coordonarea activitatii managerilor si a Consultantilor Financiari in vederea indeplinirii obiectivelor;
•Dezvoltarea echipei locale prin recrutarea si instruirea de noi Consultanti Financiari;
•Dezvoltarea echipei de management prin identificarea persoanelor cu potential si dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor acestora

CERINTE

- Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
- Bune abilitati de comunicare si interactiune
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
- Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

- Comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate
- Posibilitati rapide de promovare
- Trainning-uri gratuite de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere
- Munca intr-o echipa tanara, dinamica si flexibila

Institutie bancara de renume care se ocupa cu credite in domeniul locativ.recruteaza personal pentru postul de comsultant financiar.