Consultant Financiar

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSULTANT FINANCIAR in domeniul pensiliilor private - pilonul II de pensii / CONSILIER CREDITE pentru domeniul locativ:
- Consilierea clientilor noi si servisarea clientilor vechi;
- Identificarea nevoilor clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate;
- Intocmirea documentatiei necesare.

CERINTE

- Studii superioare absolvite sau in curs;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Persoana energica, ambitioasa, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire profesionala si financiara;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit:
- Pachet consistent de beneficii!

Alte bonusuri:
- Bonusuri fixe;
- Laptop si modem Zapp;
- Sustinere leasing auto in valoare de 100 EUR;
- Banca organizeaza cursuri gratuite pentru formarea profesionala a celor admisi;
- Reale oportunitati de dezvoltare financiara si profesionala.

Pentru persoanele interesate:
TEL: 0741532451

Societatea Bancara are ca principal obiect de activitate finan¿area pe termen lung a domeniului locativ prin economisirea ¿i creditarea în sistem colectiv.
Activitatea de economisire si creditare în sistem colectiv pentru domeniul locativ presupune acceptarea de depozite de la clien¿i ¿i acordarea acestora de credite cu dobând¿ fix¿, avantajoas¿, din sumele acumulate pentru activit¿¿i în domeniul locativ.
Dobânda la credit este fix¿ ¿i este stabilit¿ la semnarea contractului, fiind independent¿ de fluctua¿iile randamentelor pe pia¿a de capital