Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca austriaca cauta :
- persoana fara exeperienta - pentru practica si a capata experienta in domeniul bancar - posibilitate de angajare dupa I luna de practica
- persoane cu experienta in vanzari directe si/ sau bancare
Profil cautat : Daca esti o persoana:
- Capabila sa castige 1. 500 ron/ luna
- Dornica sa castige 3. 500 ron / luna
- Activa si ambitioasa
- Iti place sa comunici si sa lucrezi intr- un mediu dinamic si de echipa
- Vrei sa inveti si sa reusesti sa obtii mai mult,

CERINTE

Responsabilitate
- Respectare fluxuri si proceduri bancare
- Promovarea serviciilor financiare ale bancii
- Cod de conduita exemplar la locul de munca (banca)

BENEFICII OFERITE

Beneficiu
- Job pe termen lung
- Training- uri de pregatire profesionala
- Siguranta unui loc de munca deosebit (banca)
- Castiguri corelate cu performanta ( fix + comision)
- Dezvoltare personala si plan de cariera transparent
- Mediu de lucru de echipa
Program de lucru stabil
Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.