Consultant de vanzari auto

SC Victoria Global SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele si serviciile companiei;
- realizeaza obiectivele din planul de vanzari;
- participa activ in campaniile de vanzare a produselor in scopul asigurarii atingerii target-ului stabilit;
- analizeaza nevoile clientilor si le sugereaza produse si servicii care corespund nevoilor acestora;
- intocmeste contractele de vanzare, dosarele de leasing/credit precum si orice alte documente necesare in vederea incheierii tranzactiei;
- intocmeste si actualizeaza bazele de date;
- intocmeste rapoarte saptamanale/lunare.

CERINTE

- studii superioare;
- abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de lucru in echipa;
- seriozitate;
- cunostiinte operare PC;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial avantajos;
- posibilitatea de a-si dezvolta cariera profesionala prin participarea la cursuri de perfectionare in domeniul vanzarilor auto.

DESCRIEREA FIRMEI

Dealer si reparator autorizat Opel si Chevrolet