Consultant credite

Institutie bancara

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutarea si selectia echipei de vanzari
- Planificarea, coordonarea si controlul agentilor din zona de activitate;
- Sustinerea directa si supervizarea procesului de vanzare;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intocmirea rapoartelor de vanzare;
- Promovarea imaginii companieii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

- Capacitatea de recrutare si pregatire a unei echipe de vanzari performante de minim 30 de oameni in maxim 3 luni;
- Abilitatea de a indeplini, impreuna cu echipa, obiectivele de vanzari;
- Persoane active, ambitioase, tenace;
- Aptitudini analitice si abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit de initiativa si decizie.

BENEFICII OFERITE

- Venituri lunare (in functie de indeplinirea targetului cu echipa subordonata) intre 400 si 1000 EUR;
- Sustinere leasing auto in valoare de 100 EUR;
- Comisioane in functie de vanzari;
-Aparatura de ultima generatie (laptop,imprimanta,conexiune zapp)
- Instruire profesionala specializata.

Banca de prestigiu international selecteaza personal pentru postul de consultant credite.

Prima institutie financiara din Romania in domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ din Romania, isi extinde echipa de consiliere si vanzari in domeniul bancar si selectioneaza persoane pentru postul de Consilieri Financiar-Bancari.-Credite