CONSULTANT CREDITE

CREDITTEAM www.creditteam.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Broker de credite cu o expansiune rapida la nivel national - www.creditteam.ro

- Activitate de marketing, consultanta client, crearea bazei proprii de clienti si dezvoltarea celei existente
- Promovarea ofertei de credite aflate in portofoliul bancilor partenere ,
- Acordarea de consultanta financiara si asistenta in intocmirea dosarului de credit potentialilor clienti ,
- Prezentarea solutiei optime corespunzatoare fiecarui client,gasirea solutiei potrivite de creditare, intocmirea dosarului de credit si urmarirea acestuia
- Raportarea activitatii catre branch manager

CERINTE

- Bune aptitudini si experienta in vanzari, perseverenta, meticulozitate, SPIRIT DE ECHIPA
- Studii superioare (in curs de desfasurare sau finalizate) constituie un avantaj
- Cunostinte operare PC (WORD, EXCEL, INTERNET)
- Abilitati de comunicare, coordonare,initiativa, flexibilitate, adaptabilitate;
- Orientare catre clienti si rezultate;
- Persoana dinamica, activa;
- Experienta in asigurari sau brokeraj bancar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- comisioane atractive crescatoare direct proportional cu valoarea creditelor trase
- finantare cu parte fixa + comisioane sau carte de munca + comisioane cu target lunar, in functie de optiune
- laptop
- telefon mobil
- posibilitate rapida de avansare in companie cu avantaje si Bonusuri substantiale in functie de rezultatele obtinute
- Autoturism de serviciu, in functie de pozitia atinsa in cadrul companiei si de rezultatele obtinute

DESCRIEREA FIRMEI

companie de consultanta financiara,brokeraj credite