Consultant Credite

RBL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea strategiei companiei;
- Setarea si monitorizarea obiectivelor;
- Coordonarea activitatii managerilor si a Consultantilor Financiari in vederea indeplinirii obiectivelor;
- Dezvoltarea echipei locale prin recrutarea si instruirea de noi Consultanti Financiari;
- Dezvoltarea echipei de management prin identificarea persoanelor cu potential si dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor acestora;

CERINTE

- Aptitudini bune de comunicare, orientare catre client;
- Flexibilitate, dinamism, creativitate, putere de convingere;
- Persoana responsabila;
- Bune capacitati organizatorice;
- Initiativa;
- Tinuta de afaceri.

BENEFICII OFERITE

- Comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate;
- Posibilitati rapide de promovare;
- Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere;
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila.

Raiffeisen Banca pentru Locuinte este o institu¿ie de credit specializat¿ în activitatea de economisire-creditare pentru domeniul locativ.
Banca noastr¿ v¿ ofer¿ sansa de a v¿ al¿tura echipei noastre, de a promova produsul nostru si de v¿ face o carier¿ într-un domeniu foarte dinamic, poate chiar de a v¿ îndeplini visul de a lucra independent