Consultant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca Pentru Locuinte extinde echipa de consiliere (part time) si cauta persoane deschise pentru o colaborare in regim:
- Part-time cu posibilitate de dezvoltare graduala a carierei si a activa full time , (detalii la interviu cu persoanele selectate)
- Pentru produs bancar in domeniul constructiilor de case,amenajari,cumparari, s.a.
acordarea de servicii financiar bancare (vanzare directa si consiliere financiara), consultanta clientilor bancii in vederea oferirii solutiei optime acoperirii nevoilor, deschidere conturi

CERINTE

- Posibilitate de a activa efectiv minim 2 ore/zi
prezenta fizica agreabila,spontaneitate, entuziasm, siguranta si incredere in sine,pozitivi dornici de a dezvolta o cariera de succes intr-un domeniu nou in romania

BENEFICII OFERITE

- Comisioane proportionale cu realizarile
pregatire gratuita
- Munca este singura investitie
- Cariera pe termen lung
- Program flexibil
- Mediu propice dezvoltarii personale
-indrumare gratuita
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii