Consultant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor financiare in conformitate cu standardele si politicile bancare
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- Dezvoltare propriei echipe de vanzari, organizarea si coordonarea acesteia

CERINTE

- capacitate de a lucra in echipa
- ablitati de comunicare, prezentare si negociere
- initiativa, perseverenta, dinamism, optimism
- dorinta de castig suplimentar
- deschidere catre nou
- dorinta de afirmare in mediile financiare
- initiativa,spirit antreprenorial
- persoana responsabila, orientata catre cariera pe termen lung

BENEFICII OFERITE

- comisioane motivante, training gratuit
- echipament IT (laptop, video-proiector, zapp modem, imprimanta, camera digitala)
- asigurare de risc si sanatate
- posibilitatea unei cariere in domeniul bancar
- leasing pentru masina.