CONSILIER VANZARI: TG MURES, BRASOV

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoastrea completa a serviciilor si produselor comercializate de firma
- prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor;
- promovarea permanenta a serviciilor si produselor
- mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora
- gestionarea stocului de marfa
- intocmirea actelor contabile
- respetarea politicii si a procedurilor companiei
- implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse
- obligatia de a invata informatilor noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate
- promovarea imaginii companieisi a partenerilor nostrii

CERINTE

- interesat sa dezvolte un parteneriat pe termen lung impreuna si alaturi de companie
- proactiv ,responsabil si serios
- minim studii medii
- operare PC - nivel mediu
- contabilitate primara
- capacitate de acumulare a informatiilor
- deschidere la nou si flexibilitate la schimbari
- capacitate de a lucra in echipa
- dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- venituri corelate cu realizarile :salar fix+bonus de performanta
- oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
- un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

Proton Tehnologies are o experienta de 9 ani pe piata romaneasca in materie de telecom,fiind unul din principalii parteneri VODAFONE si unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata GSM din Romania. Inca de la inceput viziunea noastra a fost sa ajungem lideri pe piata de GSM din Romania prin calitate ,dinamism si perseverenta.Ne-am impus ca obiectiv in fiecare an dezvoltarea firmei alaturi de dezvoltarea personala a angjatilor,urmarind cresterea numarului de magazine astfel sa fim cat mai aproape de clientii nostri carora le oferim o experienta de retail deosebita, servicii complete si profesionale.
PROTON lucreaza cu oameni pentru oameni, pentru ca organizatiile nu ar exista fara oameni si pentru ca oamenii sunt cei care creeaza organizatiile. Prin imbinarea experientei acumulate in opt ani de existenta cu entuziasmul si potentialul foarte mare al mai tinerilor membri ai echipei, compania PROTON are solutia pentru a fi mereu in TOP
De ce prefera angajatii nostri sa lucreze la PROTON ? Am intrebat, si iata ce au avut de spus:
„Lucrul la Proton din ultimii opt ani a fost un vis devenit realitate. Firma este construita pe credinta ca angajatii sunt cheia succesului. Eu am crescut si m-am dezvoltat alaturi de ea” Diana Trainer Intern
„Oportunitatile de dezvoltare la PROTON sunt nemaipomenite. Datorita acestei firme am o cariera, nu numai o slujba. Acum 3 ani am inceput cariera cu statutul de agent de vanzari, acum sunt un Dir. De Vanzari de succes ” Ioana Dir.Vanzari
“Din interiorul firmei Proton am invatat ca oamenii fericiti sunt cei mai eficienti angajati.Proton se asigura ca factorii care asigura fericirea la locul de munca sa fie nelipsiti din programul zilnic.” Adriana Piuleac Director de Produs