CONSILIER VANZARI SHOW-ROOM - BRASOV

Cadar Beds

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

Firma Cadar Beds produce o gama extrem de variata de produse, incepand cu saltelele clasice pe arcuri si terminand cu noutatile din domeniu: saltele pe arcuri individuale, saltele Memory sau saltele cu latex. Aceasta varietate permite oportunitatea alegerii unei saltele in functie de cerintele specifice ale fiecaruia dintre clientii nostri.

Responsabilitati / Beneficii:

- Prezentarea, promovarea si vânzarea produselor în conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
- Pachet salarial motivant
- Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-un colectiv tanar si dinamic
- mediu de lucru elegant

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare absolvite
- experienta in relatii cu clienti constituie avantaj
- cunostinte MS Office (Word, Excel),
- bune abilitati de comunicare
- Atitudine pozitiva, pro-activa, orientata catre client si
spre nevoile acestuia