CONSILIER VANZARI

MOBEXPERT BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

ABILITĂȚI:

Abilități excelente de comunicare, ascultare și convingere.
Seriozitate și responsabilitate.
Persoană dinamică, atitudine pozitivă, entuziasm, orientare spre rezultate.
Abilități de muncă în echipă și comunicare facilă și eficientă cu colegii.
Inițiativă, perseverență, simțul detaliului.
Capacitate de a asimila un volum mare de informații.

CERINTE

DESCRIEREA JOBULUI:

Gazda perfectă pentru clienți: întâmpină și asigură toate serviciile de care au nevoie în magazin.
Consiliază clienții în magazin propunând variante complete de mobilare și decorare.
Dezvoltă portofoliul de clienți și contribuie la realizarea obiectivelor de vânzări lunare.
Urmărește derularea comenzii cu respectarea termenelor de livrare negociate, fiind responsabil și de respectarea termenelor de plată ale clientului.
Intocmește documentele necesare pentru finalizarea vânzării și livrarea produselor.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

Pachet salarial, corelat cu rezultatele,
Bonusuri în funcție de performanță,
Oportunități de avansare,
Mediu de lucru tânăr și competitiv.

Mobexpert este o retea regionala de magazine si hipermagazine specializate in vanzarea de mobilier si decoratiuni interioare, destinate consumatorilor care doresc produse de calitate europeana la preturi accesibile.