CONSILIER / SEF DISTRICT

RBL.BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Variante de lucru part-time sau full-time;
- Prezentarea si promovarea serviciilor financiare ale bancii + pilon 2 pensii;
- Recrutarea, instruirea, formarea si conducerea unei echipe de colaboratori, consilieri;
- Coordoneaza, evalueaza si motiveaza echipa din subordine.

CERINTE

- CU SAU FARA EXPERIENTA
- Minim studii medii, studii superioare reprezinta un avantaj.
- Energica, perseverenta, responsabila, onesta, capabila sa comunice usor cu persoane de diferite varste si clase sociale, dornica de afirmare si promovare intr-un mediu profesionist.
- Capacitatea de a invata rapid.
- Abilitati de lider.
- Perseveren¿¿ în atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

- Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele ob¿inute
- Oportunitati reale de dezvoltare a unei cariere profesionale in cadrul bancii.
- Training de specialitate si îndrumare profesionala.
- Instruire gratuita (nu este necesara experienta in domeniu).

Obiectivul nostru pe termen mediu si lung este sa ne mentinem lider de piata pe nisa economisirii si creditarii in domeniul locativ din Romania avand experienta internationala a actionarilor nostri Schwaebisch Hall si Raiffeisen Bausparkasse, experienta specialistilor acestora acumulata pe mai multe piete europene, sprijinul intern al Raiffeisen Bank si al retelei sale din intregul teritoriu si nu in ultimul rand o echipa tanara.