Consilier/ Sef de District/ Manager

Raiffeisen Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de furnizare de servicii financiar bancare in cadrul unei divizii a unei banci internationale pentru locuinte
- Promovare produs bancar de exceptie,acordare consultanta in vederea oferirii solutiei optime acoperirii nevoilor clientilor
- Acordare credite pentru locuinte
- Card credit
- Conducerea, formarea si largirea echipei de consultanti din subordine
- Elaborarea planului de activitate si dezvoltare
- Pregatirea agentilor prin traininguri
- Pentru persoanele cu experienta in vanzari si construire de echipe care au formata o echipa de vanzari de min 5 persoane posturile de conducere pot fi disponibile imediat
- Candidatii care nu intrunesc conditiile de experienta si vor fi selectati vor beneficia de un program de training on job cu activitate part time 3-6 luni dupa care vor putea ocupa postul full time management

CERINTE

- Persoana motivata pentru dezvoltarea unei cariere in domeniul bancar
- Persoana dinamica orientata spre afirmare si castig
- Persoana cu prezenta fizica agreabila, entuziasta, sigura de sine cu gandire pozitiva, perseverenta sociabila si cu abilitati interpersonale, persuasiva
- Persoana cu experienta in vanzari financiare
- Oferta este valabila si pentru studentii interesati intr-o cariera in acest domeniu

BENEFICII OFERITE

venituri si bonusuri deosebite in functie de performante

Beneficii:
Posibilitate de castiguri in functie de realizari
Posibilitate de cariera pe termen lung
Investitie minima
Dezvoltare personala
Nu se impun limite de varsta
Persoanele fara experienta in domeniu beneficiaza de pregatire si indrumare gratuita permanent
Posibilitate de construire a unei afaceri proprii
Activitate intr-un colectiv dinamic, pozitiv, entuziast

Banca internationala specializata pe domeniul imobiliar lider in domeniu.
Experienta actionarilor de 75 ani in acest domeniu in europa
Conturi de economisire si creditare cu eficienta si costurile cele mai scazute