CONSILIER LOGISTICA Brasov - Companie Multinationala Leasing

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, prestigioasa companie din mediul bancar cautam CONSILIER LOGISTIC, cu urmatoarele responsabilitati:

Administrare de baze de date/documente;
Dezvoltarea relatiilor directe cu clientii si autoritatile.

CERINTE

Diploma de absolvire a unei facultati, preferabil cu profil economic;
Spirit organizator;
Adaptabilitate la munca in echipa;
Cunostinte foarte bune PC - Windows si MS-Office;
Experienta in relatiile cu clientii;
Aptitudini de comunicare/relationare;
Capabilitate de coordonare a propriei activitati si de respectare a termenelor.

BENEFICII OFERITE

Oportunitati de dezvoltare a carierei in mediul bancar

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfil our professional goals and deliver.