Consilier infiintare afacere

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea si informarea somerilor privind posibilitatile lor de infiintare afacere
- evaluarea si analiza individuala pentru determinarea oportunitatilor de dezvoltare a unei afaceri personale in randul persoanelor consiliate
- completarea dosarelor individuale ale persoanelor consiliate
- raportarea rezultatelor si a eventualelor probleme catre Managerul de Proiect

CERINTE

- studii superioare juridice / economice
- cunostinte privind drepturile si obligatiile somerilor, conform legislatiei in vigoare
- abilitati excelente de comunicare si relationare cu oamenii
- seriozitate, integritate si responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala
- munca in echipa, colegi profesionisti
- beneficii financiare negociate la interviu

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.