Consilier imobiliar

Socasa

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ dezvoltatarea portofoliului de clienti
¿ analiza cererii si ofertei din sursele existente
¿ corelarea corecta a cererii cu oferta
¿ prezentarea ofertelor adecvate personalizat fiecarui client
¿ asistarea clientilor pe durata derularii tranzactiei
¿ oferirea de servicii conexe clientilor companiei
¿ identificarea si evalaurea oportunitatilor de afaceri
¿ atingerea obiectivelor de performanta propuse

CERINTE

¿ absolvent studii medii(studii superioare constituie avantaj)
¿ experienta profesionala in vanzari directe constituie avantaj
¿ abilitati de intelegere a nevoilor specifice clientilor
¿ persoana orientata spre atingerea obiectivelor
¿ abilitati de comunicare si negociere
¿ abilitati de munca in echipa
¿ persoana dinamica si sociabila rezistenta la munca in conditii de stress
¿ abilitati organizatorice

BENEFICII OFERITE

¿ comision din tranzactii
¿ bonusuri in functie de performante
¿ training de specialitate
¿ support pentru dezvoltarea profesionala
¿ posibilitatea unei cariere pe termen lung
¿ conditii de lucru la standarde occidentale

Societate specializata in consultanta, intermedieri si investitii imobiliare in judetul Brasov, cu o vasta experienta in domeniu, va sta mereu la dispozitie. Noi suntem facuti pentru a va ajuta!